Kompletní ošetření pleti

Věnujte pozornost jen sama sobě a nechejte se hýčkat při kosmetickém ošetření v klidném a moderním salonu ve Svitávce nedaleko Boskovic a Letovic.

Kosmetický rituál v Salonu Lucie Borkové je nevšedním zážitkem pro smysly i pokožku. Spojuje působení vůní, tepla a doteků s efektivitou přírodních kosmetických produktů. Je to kosmetické ošetření, které zcela respektuje individualitu pleti a dokonale se jí přizpůsobí.

Pracuji s prvotřídní kosmetikou Oxynergy Paris, která obsahuje minerály, vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny, peptidy, rostlinné výtažky, cenné oleje a kyselinu hyaluronovou. Výrobky neobsahují minerální oleje, silikony, parabeny a jiné škodlivé konzervační látky. Jde o perzonalizovanou kosmetiku, která je připravena přímo Vám na míru podle Vašich potřeb a hodnot hydratace a promaštění naměřené analyzérem pleti.

Nabízím kosmetické ošetření a také prodej produktů Oxynergy Paris na domácí péči, která je velmi důležitá pro očekávaný efekt na Vaší pokožce. Připravím Vám přímo na míru Váš osobní krém My cream.

Ošetření zahrnuje

100 - 110 min / 960 Kč

Analýza pleti

Analyzér pleti poskytuje vizuální a číselnou analýzu Vaší pleti. Výsledky které Vám neodhalí žádné obyčejné zrcadlo. Dokonale Vám změří hloubkovou hydrataci a promaštení pokožky, která ovlivňuje celkový stav pleti.

Dle naměřených hodnot je možné si vybírat produkty pro Vaši pleť dokonaleji přímo na míru tak, aby byla efektivní.

© 2020 Salon Lucie Borková